Dostępne dla inwalidów Palenie w oddzielnym pomieszczeniu Internet bezprzewodowy

Ocena:

-!

Restauracja Witalna na Mazurach przy DK7

Restauracja w Hotelu Miłomłyn Zdrój - Jedyna taka Restauracja Na Mazurach przy Drodze Krajowej nr 7.
Smacznie i zdrowo - oto pierwsze przykazanie naszej kuchni. Wszystkie nasze potrawy opracowaliśmy ze szczególną troską o smak, wygląd i liczbę kalorii. Kuchnia Witalna to nie tylko gotowanie – to styl życia.

Szczególnie Zapraszamy do naszej restauracji osoby podróżujące drogą nr 7 Warszawa - Gdańsk. U nas cała rodzina otrzyma wyjątkowy, zdrowy posiłek, tworzony z kulinarną pasją i z troską o zdrowie.

Nasza Restauracja to wspaniały pomysł na rodzinny obiad w drodze, romantyczną kolację przy świecach, lunch biznesowy, na którym możesz oczarować gości oryginalnym pomysłem. Przy tworzeniu menu korzystaliśmy z nowoczesnej dietetyki ale i z tradycyjnej wiedzy przekazywanej przez pokolenia. Wyobraź sobie jak bliscy doceniają Twoją troskę o ich zdrowie i podniebienie. Bezcenne :)

Naszą ofertę kierujemy również do mieszkańców Miłomłyna oraz okoli. Organizujemy rodzinne obiady, chrzciny, komunie oraz imprezy okolicznościowe. Skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.
Numer telefonu: (89) 642-33-06
www: www.milomlynzdroj.pl/pl/restauracja
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Niedziela: 7 - 22
Przykładowa cena kawy: 7
Przykładowa cena piwa: 7
Przykładowa cena wody mineralnej: 3

Opinie (0)

Bywalcy (0)